LEWA ecoflow diaphragm metering pump

Membranowa pompa dozująca LEWA ecoflow ®

Zaawansowany system modularny sprawia, że membranowa pompa dozująca ecoflow jest pompą przemysłową odpowiednią do niemal wszystkich zastosowań.

Membranowa pompa dozująca ecoflow to najlepszy wybór do prawie wszystkich cieczy - toksycznych, ściernych czy wrażliwych. Nasi eksperci projektują jednostki napędowe i głowice pomp indywidualnie do potrzeb klienta. Seria ecoflow osiąga wydajność do 19 m³/h na głowicę pompy i ciśnienie tłoczenia do 1200 bar.

LEWA ecoflow®
Uniwersalne osiągnięcie do praktycznie wszystkich branż.

Bez względu na to, czy wykorzystywana jest na spienionym morzu czy w sterylnych pomieszczeniach przy produkcji środków farmaceutycznych membranowa pompa dozująca ecoflow ugruntowała swoją pozycję na świecie w różnych branżach jako niezawodna i ekonomiczna pompa dozująca.

Wyróżnia ją dokładne tempo dozowania i ogromna trwałość w ekstremalnych warunkach pracy. Niskie koszty eksploatacji i wysoka sprawność uzupełniają profil tego uniwersalnego narzędzia.

Dzięki wypróbowanemu i przetestowanemu modularnemu systemowi membranowe pompy dozujące ecoflow mogą być zestawiane w konfiguracji z różnymi głowicami pomp i napędami, tworząc rozwiązanie do niemal wszystkich zastosowań. Wyznaczyliśmy tu technologiczne i jakościowe standardy: Każda membranowa pompa dozująca ecoflow jest wyposażona w opatentowany system ochrony membrany DPS i jest produkowana w Niemczech.

LEWA ecoflow diaphragm metering pump

Powody, dla których warto zainwestować w LEWA ecoflow®

LEWA ecoflow jest hydraulicznie napędzaną membranową pompą dozującą oferującą wiele zalet, które stanowią o przewadze nad porównywalnymi pompami.

Suction capability

Wyjątkowe zdolności zasysania

Membranowa pompa dozująca LEWA ecoflow wyróżnia się spośród innych pomp poprzez swoje wyjątkowe zdolności zasysania. Bezwzględne ciśnienie zasysania wynoszące do 0,1 bara sprawia, że pompa ta zapewnia szeroką gamę bezpiecznych opcji instalacji. Koszty eksploatacji całego systemu mogą być niższe niż w przypadku innych pomp.


Safe pumps

Całkowicie bezpieczny rozruch

Uruchamianie pompy dozującej jest bezpieczne i proste: Gdy pompa nie pracuje, sprężyna za każdym razem ciągnie membranę w bezpieczną pozycję. Dzięki temu możemy gwarantować maksymalne bezpieczeństwo przy uruchamianiu systemu i długą żywotność membrany.


Niskie koszty konserwacji i długa żywotność

Serię ecoflow wyróżnia długa żywotność wszystkich komponentów i w szczególności niskie koszty konserwacji i eksploatacji. Jeśli wykonywana jest konserwacja w regularnych odstępach czasu, nasze pompy membranowe mogą działać w procesie produkcji przez 40 lat i dłużej.


API Standard

Norma API 675

Seria ecoflow spełnia międzynarodową normę jakości Amerykańskiego Instytutu Naftowego API 675. Obejmuje ona wszystkie definicje membranowej pompy dozującej w zastosowaniu przemysłowym pod kątem jej projektu, konstrukcji, wydajności i testu akceptacji.


Safety manometre

Bezpieczeństwo i niezawodność w ekstremalnych warunkach pracy

Dla nas bezpieczeństwo i niezawodność są na pierwszym miejscu: Pompa nie ulega uszkodzeniu, nawet po wystąpieniu błędów obsługi czy w ekstremalnych stanach działania. Oferujemy maksymalną ochronę dla użytkownika i maszyny poprzez wbudowane mechanizmy bezpieczeństwa - nie tylko wtedy, gdy występuje nadmiar ciśnienia początkowego, lecz również wtedy, gdy linia ciśnienia lub zasysania jest zamknięta.


Creating fluid solutions

Rozwiązanie odpowiednie do praktycznie wszystkich płynów

Seria ecoflow nadaje się do niemal wszystkich płynów dzięki swojej elastycznej konstrukcji. Niezależnie od tego, czy są to płyny groźne, toksyczne, ścierne, lepkie, szkodliwe dla środowiska lub wrażliwe, konfiguracja specyficzna dla użytkownika zawsze zapewnia odpowiednią membranową pompę dozującą.

Diaphragm

Opatentowana membrana wielowarstwowa

Nasza opatentowana membrana wielowarstwowa marki LEWA jest nie tylko nadzwyczaj trwała, lecz również dobrze chroniona. System ochrony membrany LEWA DPS i system monitorowania membrany pozwalają nam zapewnić, że membrana nie rozerwie się podczas pracy i że płyn pompy nie zostanie zanieczyszczony.

Pressure valve

Zintegrowany zawór ograniczający ciśnienie

Zawór ograniczający ciśnienie w hydraulicznej części pompy membranowej zapobiega potencjalnym sytuacjom przeciążenia podczas pracy. Ten zawór jest indywidualnie regulowany i dlatego można go dopasować do różnych sytuacji działania.


Wysoka efektywność energetyczna

Pompy membranowe LEWA osiągają najwyższą sprawność spośród wszystkich technologii pomp. Nasza seria ecoflow łączy również wysoką wydajność z niskim zużyciem energii.

Hermetyczne uszczelnienie

Pompy membranowe działają bez uszczelnień ruchowych w obszarze płynów technologicznych. Tworzy to hermetycznie uszczelniony obszar roboczy. Na zewnątrz nie przedostają się żadne emisje i nie jest możliwe zanieczyszczenie płynu.

Światowe normy

Pompy projektujemy zgodnie z międzynarodowymi normami, takimi jak VDMA 24284, 24286‐10 i wytycznymi FDA.

Opcje

Możliwość konstrukcji wieloczłonowych

Pojedyncze jednostki napędowe z silnikiem zainstalowanym pionowo pozwalają zaoszczędzić miejsce. Ewentualnie wiele jednostek napędowych o tej samej lub różnej prędkości obrotowej może zostać połączonych w celu redukcji pulsacji lub odmierzania dawek.

Zawory dostosowane do potrzeb aplikacji

LEWA wykorzystuje liczne specjalne typy zaworów, takie jak specjalnie utwardzone zawory do gazów skroplonych lub zawory z minimalną nieprzepłukiwalną przestrzenią do produkcji w sektorze spożywczym i farmaceutycznym.

Różne rodzaje przyłączy

Nasze pompy są wyposażone we wszystkie typowe rodzaje przyłączy, takie jak zgodne z normą DIN, wysokociśnieniową normą BASF, amerykańską ANSI, JIS lub z indywidualnymi wymaganiami klienta.

Integracja w systemach sterowania procesami

Pozyskanie sygnału w ramach systemów kontroli procesu odbywa się analogowo lub cyfrowo. Wydajność jest regulowana za pomocą elektrycznej lub pneumatycznej regulacji skoku, ewentualnie przez napęd silnika (FU).

Przyłącze diagnostyczne

Nasze pompy i systemy mają przyłącza, które ułatwiają diagnozę ich wydajności. Jest ona wykonywana przez technika z serwisu na miejscu lub w ramach zdalnego monitoringu.

Płaszcze grzewcze i chłodzące

Dzięki płaszczom grzewczym i chłodzącym nasze pompy mogą pracować prawie w każdej temperaturze i transportować płyny w niskich temperaturach lub gdy jest bardzo ciepło.

Technologia intellidrive

Za pomocą wysoce dynamicznego serwomotora można dostosować skok pompy odpowiednio do wymagań swojego systemu i procesu.

Specjalne materiały konstrukcyjne

Jeśli proces tego wymaga, części zwilżane, takie jak głowice pomp oraz zawory, zostaną wytworzone z materiałów specjalnych, np. ze stali nierdzewnej 316/316L (1.4401/1.4404), Hastelloy lub stali dupleksowej oraz PVC.

Wykonanie sanitarne i higieniczne

Pompy i systemy LEWA w wykonaniu sanitarnym i higienicznym są dostępne dla zastosowań wymagających bardzo wysokiej czystości, np. przy produkcji żywności i w przemyśle farmaceutycznym.

Referencje

 • Metering of liquid CO2 (blowing agent)

  Dozowanie płynnego CO2 (środek porotwórczy)

  Dozowanie płynnego CO2 (środek porotwórczy)

  Wymagania klienta: Do produkcji materiałów izolacyjnych wymagane jest dozowanie płynnego CO2 (środek porotwórczy)

  Zakres dostaw firmy LEWA: Konstrukcja ramowa

  Szczegóły dostawy: 1 system dozowania na zamówienie klienta z 1 membranową pompą dozującą LEWA ecoflow, typ LDE3 / M200, jednostka chłodząca, przepływomierz masowy, system DCS ze sterowaniem na podstawie ustawień wartości zadanej

  Główne produkty LEWA:
  System dozowania na zamówienie klienta
  Membranowa pompa dozująca LEWA ecoflow

  CieczCiśnienie w [bar]Wydajność w l/h
  Dwutlenek węgla414100
  RynekProces
  Włókna syntetyczne -
  Materiały syntetyczne / Tworzywa sztuczne
  Środki porotwórcze;
  Ekspandowana pianka, Wytłaczanie
 • CO2 Metering of liquid CO2 (blowing agent)

  CO2 Dozowanie płynnego CO2 (środek porotwórczy)

  CO2 Dozowanie płynnego CO2 (środek porotwórczy)

  Wymagania klienta: Do produkcji materiałów izolacyjnych wymagane jest dozowanie płynnego CO2 (środek porotwórczy)

  Zakres dostaw firmy LEWA: System

  Szczegóły dostawy: System dozowania na zamówienie klienta z 1 membranową pompą dozującą LEWA ecoflow, typ LDB1 / M200, jednostka chłodząca, przepływomierz masowy, system DCS ze sterowaniem na podstawie ustawień wartości zadanej

  Główne produkty LEWA:
  System dozowania na zamówienie klienta
  Membranowa pompa dozująca LEWA ecoflow
  LEWA ecofoam

  CieczCiśnienie w [bar]Wydajność w l/h
  Dwutlenek węgla3004,2
  RynekProces
  Włókna syntetyczne -
  Materiały syntetyczne / Tworzywa sztuczne
  Środki porotwórcze,
  Ekspandowana pianka, Wytłaczanie
 • Metering of liquid butane (blowing agent)

  Dozowanie płynnego butanu (środek porotwórczy)

  Dozowanie płynnego butanu (środek porotwórczy)

  Wymagania klienta: Do produkcji materiałów izolacyjnych oraz opakowaniowych wymagane jest dozowanie płynnego butanu (środek porotwórczy)

  Zakres dostaw firmy LEWA: System

  Szczegóły dostawy: 1 system dozowania na zamówienie klienta z 1 membranową pompą dozującą LEWA ecoflow , typ LDC3 / M910S, przepływomierz masowy, orurowanie, filtr, regulator ciśnienia oraz szafka sterująca ze sterownikiem smart control firmy LEWA

  Główne produkty LEWA:
  System dozowania na zamówienie klienta
  Membranowa pompa dozująca LEWA ecoflow
  Sterownik LEWA smart control

  CieczCiśnienie w [bar]Wydajność w l/h
  Butan34030
  RynekProces
  Włókna syntetyczne -
  Materiały syntetyczne / Tworzywa sztuczne
  Środki porotwórcze,
  Ekspandowana pianka, Wytłaczanie
 • Metering of liquid butane (blowing agent)

  Dozowanie płynnego butanu (środek porotwórczy)

  Dozowanie płynnego butanu (środek porotwórczy)

  Wymagania klienta: Do produkcji materiałów izolacyjnych wymagany jest system dozowania dla płynnego butanu (środek porotwórczy)

  Zakres dostaw firmy LEWA: System

  Szczegóły dostawy: 1 system dozowania na zamówienie klienta z 1 membranową pompą dozującą LEWA ecoflow, typ LDE3 / M900, przepływomierz masowy, system DCS ze sterowaniem na podstawie ustawień wartości zadanej

  Główne produkty LEWA:
  System dozowania na zamówienie klienta
  Membranowa pompa dozująca LEWA ecoflow
  LEWA ecofoam

  CieczCiśnienie w [bar]Wydajność w l/h
  Butan350100
  RynekProces
  Włókna syntetyczne -
  Materiały syntetyczne / Tworzywa sztuczne
  Środki porotwórcze,
  Ekspandowana pianka, Wytłaczanie
 • Metering of butane (blowing agent)

  Dozowanie butanu (środek porotwórczy)

  Dozowanie butanu (środek porotwórczy)

  Wymagania klienta: Do produkcji materiału izolacyjnego potrzebny jest system dozowania butanu (środka porotwórczego)

  Zakres dostaw firmy LEWA: System

  Szczegóły dostawy: System dozowania na zamówienie klienta z 1 membranową pompą LEWA ecoflow, typ LDD3 / M910, jednostka chłodząca, przepływomierz masowy, system DCS ze sterowaniem na podstawie ustawień wartości zadanej

  Główne produkty LEWA:
  System dozowania na zamówienie klienta
  Membranowa pompa dozująca LEWA ecoflow
  LEWA ecofoam

  CieczCiśnienie w [bar]Wydajność w l/h
  Butan35088
  RynekProces
  Włókna syntetyczne -
  Materiały syntetyczne / Tworzywa sztuczne
  Środki porotwórcze,
  Ekspandowana pianka, Wytłaczanie
 • Metering of flame retardant (Irganox 1081)

  Dozowanie środków zmniejszających palność (Irganox 1081)

  Dozowanie środków zmniejszających palność (Irganox 1081)

  Wymagania klienta: W produkcji tworzyw sztucznych wymagane jest dozowanie środków zmniejszających palność

  Zakres dostaw firmy LEWA: System

  Szczegóły dostawy: System dozowania na zamówienie klienta w całości zainstalowany w ogrzewanej szafce, z 1 pompą dozującą LEWA ecoflow, typ LDB1 / M900, filtr siatkowy, zawory, przepływomierz masowy oraz szafka sterująca z 50 l zbiornikiem topnienia, dla temperatury roboczej 100°C.

  Główne produkty LEWA:
  System dozowania na zamówienie klienta
  Membranowa pompa dozująca LEWA ecoflow

  CieczCiśnienie w [bar]Wydajność w l/h
  Środki zmniejszające palność2014
  RynekProces
  Włókna syntetyczne - Materiały syntetyczne / Tworzywa sztucznePVC - E-PVC
 • Metering of flame retardant

  Dozowanie środków zmniejszających palność

  Dozowanie środków zmniejszających palność

  Wymagania klienta: W produkcji tworzyw sztucznych muszą być dozowane środki zmniejszające palność

  Zakres dostaw firmy LEWA: System

  Szczegóły dostawy: W pełni elektryczny system dozowania na zamówienie klienta z ogrzewaniem i izolacją, 1 pompa zębata, zbiornik magazynowy, filtr siatkowy, zawory, przepływomierz masowy oraz szafka sterująca, dla temperatury roboczej 80°C

  Główne produkty LEWA:
  System dozowania na zamówienie klienta
  Membranowa pompa dozująca LEWA ecoflow
  LEWA ecofoam

  CieczCiśnienie w [bar]Wydajność w l/h
  Środki zmniejszające palność13714
  RynekProces
  Włókna syntetyczne - Materiały syntetyczne / Tworzywa sztucznePoliester
 • Metering of dispersion of polymers

  Dozowanie dyspersji polimerów

  Dozowanie dyspersji polimerów

  Wymagania klienta: Do produkcji dachówek potrzebny jest system dozowania dla dyspersji polimerów

  Zakres dostaw firmy LEWA: Konstrukcja ramowa

  Szczegóły dostawy: 1 system dozowania na zamówienie klienta z 1 membranową pompą dozującą LEWA ecoflow, typ LDE1 / M900, z ograniczonym zjawiskiem pulsacji przy 2 różnych wartościach ciśnienia, 2 zawory ograniczające ciśnienie, jednostka sterująca

  Główne produkty LEWA:
  System dozowania na zamówienie klienta
  Membranowa pompa dozująca LEWA ecoflow

  CieczCiśnienie w [bar]Wydajność w l/h
  Polimer80300
  RynekProces
  Włókna syntetyczne - Materiały syntetyczne / Tworzywa sztuczneDyspersje
 • Metering of chlorofluorocarbon (CFC) (blowing agent)

  Dozowanie chlorofluorowęglowodoru (CFC) (środek porotwórczy)

  Dozowanie chlorofluorowęglowodoru (CFC) (środek porotwórczy)

  Wymagania klienta: Do produkcji izolacyjnego materiału opakowaniowego wymagane jest dozowanie jako środka porotwórczego chlorofluorowęglowodoru (CFC), freonu 152 a

  Zakres dostaw firmy LEWA: System

  Szczegóły dostawy: System dozowania na zamówienie klienta z 1 membranową pompą dozującą LEWA ecoflow, typ LDC3 / M910, jednostka chłodząca, przepływomierz masowy, system DCS ze sterowaniem na podstawie ustawień wartości zadanej

  Główne produkty LEWA:
  System dozowania na zamówienie klienta
  Membranowa pompa dozująca LEWA ecoflow
  LEWA ecofoam

  CieczCiśnienie w [bar]Wydajność w l/h
  Środek pieniący30030
  RynekProces
  Włókna syntetyczne -
  Materiały syntetyczne / Tworzywa sztuczne
  Środki porotwórcze,
  Ekspandowana pianka, Wytłaczanie
 • Injection of scale inhibitor

  Zatłaczanie antyskalanta

  Zatłaczanie antyskalanta

  Wymagania klienta: Do zatłaczania antyskalanta wymagany jest kompaktowy zespół zatłaczania dla usług na morzu

  Zakres dostaw firmy LEWA: Zespół

  Szczegóły dostawy: Kompaktowa pompa o konstrukcji ramowej do zatłaczania chemikaliów firmy LEWA z membranową pompą dozującą LEWA ecoflow, typ LDB i połączenia przewodów wydobywczych

  Główne produkty LEWA:
  Zespół zatłaczania chemikaliów (CIP)
  Membranowa pompa dozująca LEWA ecoflow

  CieczCiśnienie w [bar]Wydajność w l/h
  Antyskalant606
  RynekProces
  Na morzu / Ropa naftowa i gaz ziemnyProdukcja ropy naftowej, Na morzu
 • Metering of antistatic agent

  Dozowanie środków antystatycznych

  Dozowanie środków antystatycznych

  Wymagania klienta: W procesie rafinacji dodatki muszą być rzetelnie dozowane

  Zakres dostaw firmy LEWA: System

  Szczegóły dostawy: System dozowania na zamówienie klienta w całości zainstalowany w pojemniku z 2 membranowymi pompami dozującymi LEWA ecoflow, typ LDB / M900, dla obszarów zagrożonych strefy 1, tłumik pulsacji, filtr siatkowy, zawory, przetwornik ciśnienia oraz przepływomierz masowy

  Główne produkty LEWA:
  System dozowania na zamówienie klienta
  Membranowa pompa dozująca LEWA ecoflow

  CieczCiśnienie w [bar]Wydajność w l/h
  Środek antystatyczny1450
  RynekProces
  Rafinacja ropy naftowej / RafinerieDodatek (produkty końcowe tj. paliwo, wosk)

Asortyment produktów

Dzięki kombinacji różnych głowic pomp i przekładni membranowe pompy dozujące LEWA ecoflow obejmują szerokie spektrum wydajności. Pozwala to nam oferować energooszczędną pompę o wysokiej wydajności do każdego żądanego zastosowania.

Dane dotyczące jednostki napędowej

Typ Długość skoku [mm] Siła przyłożona do pręta nurnika [N]
LDB 15 2000
LDC 15 5000
LDD 30 7000
LDE 30 20000
LDF 55 24500
LDG 60 35000
LDH 120 60000

Zakres wydajności

Performance overview LEWA ecoflow

Wymiary instalacyjne

Zaoszczędź miejsce i zmniejsz ciężar poprzez wieloczłonowe rozmieszczenie pomp lub rozmieszczenie ich w kompaktowym układzie typu „bokser”. Dozuj wiele płynów jednocześnie za pomocą różnych głowic pomp.

Wymiary instalacyjne

Typ L [mm] B [mm] ΔB [mm] H [mm]
LDB 400 400 185 260
LDC 450 500 220 320
LDD 700 750 280 610
LDE 800 900 350 690
LDF 1130 900 430 940
LDG 1300 1300 490 1000
LDH 2100 1800 717 1500

Wymiary instalacyjne

Assembly dimensions LEWA ecoflow

Warianty głowic pomp

Oferujemy różne głowice pomp do różnych zastosowań. Wachlarz produktów rozciąga się od wariantów uniwersalnych aż po specjalne modele do wysokich temperatur, ciśnień lub agresywnych cieczy.

Głowica pompy M500

Uniwersalna głowica pompy membranowej z membraną wielowarstwową wykonaną z PTFE dla wysokich wydajności. Przetestowana, trwała, niezawodna, z kontrolą pozycji membrany.

Typ M500
Ciśnienie 350 bar
Wydajność 19 m³/h
Temperatura -50/+150°C
Lepkość 100.000 mPa∙s
Możliwość stosowania Może być zainstalowana na wszystkich membranowych pompach dozujących ecoflow ≥ LDE.
LEWA pump head M500
LEWA pump head M500

Głowica pompy M900

Najnowocześniejsza uniwersalna membranowa głowica pompy z membraną wielowarstwową wykonaną z PTFE dla maksymalnej niezawodności pracy. Opatentowana technologia DPS umożliwia także zasysanie, co jest unikalne pośród pomp z membraną aktywowaną hydraulicznie. Może być zainstalowana we wszystkich pompach ecoflow.

Typ M900
Ciśnienie 500 bar
Wydajność 6 m³/h
Temperatura -20/+150°C
Lepkość 100.000 mPa∙s
Możliwość stosowania Może być zainstalowana na wszystkich membranowych pompach dozujących ecoflow.
LEWA pump head M900
LEWA pump head M900

Głowica pompy M800

Uniwersalna membranowa głowica pompy z membraną wielowarstwową wykonaną z PTFE dla wysokich ciśnień. Specjalna geometria systemu docisku membrany umożliwia stosowanie membran PTFE przy zakresach ciśnień do 1000 bar, co skutkuje bardzo kompaktowym kształtem. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie w zakresie wysokich ciśnień, szczególnie w porównaniu do głowic pomp z membranami metalowymi.

Typ M800
Ciśnienie 1,000 bar
Wydajność 1,1 m³/h
Temperatura -10/+60°C
Lepkość 100,000 mPa∙s
Możliwość stosowania Może być zainstalowana na wszystkich membranowych pompach procesowych ecoflow ≥ LDF.
LEWA pump head M800
LEWA pump head M800

Głowica pompy M200/M400

Sprawdzona głowica pompy z membraną metalową dla ekstremalnych ciśnień i wysokich temperatur. Odpowiednia także tam, gdzie wymagana jest duża odporność na przenikanie. Membrana pracuje między dwoma płytkami konturowymi, które ograniczają ugięcie membrany, zapewniając wyjątkowo wysoki poziom niezawodności pracy. System monitorowania membrany oferuje dodatkowe zabezpieczenie, niezwłocznie informując o uszkodzeniu warstwy membrany.

Typ M200/M400
Ciśnienie 1.200 bar
Wydajność 1,1 m³/h (M200) 0,8 m³/h (M400)
Temperatura -40/+200°C
Lepkość 500 mPa∙s
Możliwość stosowania M200 może być zainstalowana na wszystkich membranowych pompach dozujących ecoflow ≤ LDE, M400 może być zainstalowana na wszystkich membranowych pompach procesowych ecoflow ≥ LDF.
LEWA pump head M200, M400
LEWA pump head M200-M400

Specjalne głowice pompy w wersji zdalnej (Remote-Head)

Niektóre zadania w zakresie inżynierii procesowej obejmują dozowanie lub cyrkulację mediów o krytycznych właściwościach takich, jak wysoka temperatura lub wysoka ścieralność. Te krytyczne warunki często muszą być izolowane od układu wyporowego stosowanej pompy dozującej, czy to w celu ochrony układu czy też operatora. Ze względu na swoją konstrukcję normalna pompa dozująca nie jest przystosowana do takich zadań.

Typ MR / MV / KV
Ciśnienie 500 bar
Wydajność 19 m³/h
Temperatura -70/+400°C
Lepkość 100.000 mPa∙s
Możliwość stosowania Głowice zdalne mogą być stosowane na wszystkich pompach dozujących i procesowych LEWA ecoflow oraz w pompach dozujących i procesowych LEWA triplex.
LEWA pump head M900
LEWA diaphragm remote head cutaway

Branże przemysłu

Ropa naftowa i gaz ziemny
Ropa naftowa i gaz ziemny

Ropa naftowa i gaz ziemny

Możesz zaufać 60 latom doświadczenia w dziedzinie konstruowania pomp, zespołów, pomp o konstrukcji ramowej i systemów do wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego na morzu i lądzie. Zapoznaj się z informacjami już teraz!
Więcej

Nawanianie gazu
Nawanianie gazu

Nawanianie gazu

LEWA – nawanianie gazu: Niestandardowe jednostki lub wypróbowane i przetestowane systemy – dostarczamy dokładnie to, czego potrzebujesz!
Więcej

Rafinerie
Rafinerie

Rafinerie

Dostarczamy urządzenia destylacyjne do przetwarzania ropy naftowej już od 60 lat. Więcej informacji uzyskasz od naszych ekspertów!
Więcej

Petrochemia
Petrochemia

Petrochemia

Dostarczymy Ci trwałe pompy i systemy dozowania do procesu hydrokrakowania. Więcej informacji uzyskasz od naszych ekspertów!
Więcej

Chemikalia
Chemikalia

Chemikalia

Firma LEWA dostarcza indywidualne pompy do chemikaliów i dopasowane do potrzeb klienta rozwiązania systemowe do różnych obszarów zastosowania w branży chemicznej.
Więcej

Tworzywa sztuczne
Tworzywa sztuczne

Tworzywa sztuczne

Firma LEWA wspiera Cię we wszystkich procesach komponowania składników, przetwarzaniu polietylenu i wytłaczaniu tworzyw sztucznych, dostarczając instalacje na zamówienie i systemy.
Więcej

Środki czyszczące i detergenty
Środki czyszczące i detergenty

Środki czyszczące i detergenty

Oferujemy niezawodne systemy sterowane w oparciu o recepturę do produkcji środków czyszczących i detergentów. Poproś ekspertów firmy LEWA o więcej informacji!
Więcej

Kosmetyki
Kosmetyki

Kosmetyki

Firma LEWA to solidny partner w dziedzinie produkcji artykułów kosmetycznych. Nasze systemy spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące jakości i higieny. Zapoznaj się z informacjami już teraz!
Więcej

Branża farmaceutyczna, nauk przyrodniczych i biotechnologiczna
Branża farmaceutyczna, nauk przyrodniczych i biotechnologiczna

Branża farmaceutyczna, nauk przyrodniczych i biotechnologiczna

Firma LEWA dostarcza pompy i systemy dla branży farmaceutycznej, nauk przyrodniczych i biotechnologicznej, które spełniają wszystkie wymagania dotyczące higieny. Z chęcią udzielimy Ci porady!
Więcej

Branża spożywcza
Branża spożywcza

Branża spożywcza

Stosuj pompy i rozwiązania systemowe firmy LEWA w procesach homogenizacji w branży spożywczej. Więcej informacji uzyskasz od naszych ekspertów!
Więcej

Energetyka
Energetyka

Energetyka

Dostarczamy pompy i systemy dla elektrowni i dostawców energii. Dowiedz się więcej na temat rozwiązań systemowych LEWA dla branży energetycznej.
Więcej

Inne branże
Inne branże

Inne branże

Jako specjaliści w dziedzinie obsługi materiałów płynnych mamy oczywiście również doświadczenie w wielu innych branżach. Skontaktuj się z naszymi konsultantami i dowiedz się więcej!
Więcej

Zastosowania

Pliki do pobrania

Osoba do kontaktu

 • Sales Office Poland
 • LEWA NIKKISO Austria GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce
 • +48 22 6358-204
 • info@lewa.pl

Znajdź odpowiednią serię produktów za pomocą nawigatora.

Pompy - Nawigator

Nie przegap żadnych nowości. Subskrybuj nasz newsletter.

Zarejestruj się