Pompy LEWA

Firma LEWA jest już od sześciu dekad ekspertem w dziedzinie pomp dozujących. Pompy membranowe i tłokowe firmy LEWA zaliczają się do pomp wyporowych i oferują najwyższą dokładność dozowania. W przypadku zadań wymagających pompowania ważnych płynów pompy te wyznaczają nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i wydajności.

Aby zawsze zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania, dodatkowo do naszego własnego portfolio oferujemy od wielu lat uzupełniające technologie pomp renomowanych producentów. Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj: Pompy przemysłowe i zindywidualizowane zastosowania są naszą siłą - od 1952 roku!

LEWA ecoflow diaphragm metering pump

Pompy dozujące

Pompy membranowe i tłokowe

Nasze pompy dozujące (pompy tłokowe z grupy pomp wyporowych) oferują maksymalną dokładność dozowania i wyznaczają standardy w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i sprawności, w szczególności w przesyłaniu płynów krytycznych. W naszym wachlarzu produktów oferujemy pompy membranowe i tłokowe.

LEWA ecoflow process pump LDH

Pompy procesowe

Wysoka wydajność, wysokie ciśnienie, wysoka niezawodność.

LEWA triplex, LEWA ecoflow i nurnikowe pompy LEWA wyznaczają przemysłowe standardy w zakresie niezawodności, trwałości i wydajności energetycznej pomp stosowanych w procesach wysokociśnieniowych. Wszystkie elementy są projektowane i optymalizowane dla konkretnych aplikacji.

Pomac rotary lobe pump

Obrotowe pompy wyporowe

Zakres wydajności od kilku l/h do kilkuset m³/h

Ze względu na względnie stałą krzywą kompresji pompy te idealnie nadają się na pompy zasilające i dozujące w ich obszernym zakresie wydajności. Są one często tańszą alternatywą, w szczególności w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i biotechnologicznym, jak również w zastosowaniach niskociśnieniowych.

Nikkiso canned motor pump

Pompy odśrodkowe

Szukasz wydajnego, ekonomicznego transportu dla dużych ilości płynów?

Jeśli tak, pompy odśrodkowe lub rotacyjne mogą być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. LEWA dystrybuuje pompy odśrodkowe różnych producentów i do różnych zastosowań – najniższe temperatury (–162°C), najwyższe lepkości i ciecze ścierne to dla nas codzienność.