LEWA Pumpskid

Pompy LEWA o konstrukcji ramowej

Jeśli potrzebujesz gotowych do działania jednostek pomp o konstrukcji ramowej i małym obrysie zaprojektowanych na życzenie klienta, skontaktuj się z firmą LEWA.

Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy w zakresie pomp i latom doświadczenia w różnych branżach możemy obsłużyć każdy etap tworzenia pompy o konstrukcji ramowej – począwszy od projektu, a skończywszy na nadzorze nad uruchomieniem. Nasze portfolio obejmuje systemy, które cechuje wydajność pomiędzy 10 ml/h i 180 m3/h przy ciśnieniu zatłaczania na poziomie do 3500 bar.

Pompy o konstrukcji ramowej LEWA
Gotowe do działania rozwiązanie do określonych zadań.

Potrzebujesz gotowej pompy o konstrukcji ramowej lub do zatłaczania chemicznego? Nie szukaj dalej, wybierz produkty LEWA. Oferujemy zakrojone na szeroką skalę usługi i kompletne zarządzanie projektami: Nasi doświadczeni inżynierowie zbierają wymagania od klienta i projektują perfekcyjne konstrukcje ramowe pod kątem zastosowania u klienta.

Nic nie pozostawiamy przypadkowi: Dla naszych pomp o konstrukcji ramowej wybieramy wszystkie pompy, materiały i akcesoria. Gwarantujemy ich całkowitą funkcjonalność. Możemy dostarczyć rozwiązania pod klucz.

Nasze konstrukcje ramowe są zaprojektowane z uwzględnieniem indywidualnych wymagań i dostępnej przestrzeni. I rzecz jasna spełniają wszystkie krajowe i międzynarodowe przypisy. Nasze usługi obejmują wszystko, począwszy od montażu, instalacji na ramach, akceptacji i zatwierdzenia poprzez dostawę, instalację na miejscu, a skończywszy na nadzorze nad uruchomieniem.

LEWA Pumpskid

Powody, dla których warto wybrać pompę o konstrukcji ramowej LEWA

Pompa o konstrukcji ramowej LEWA składa się z pompy na konstrukcji ramowej z orurowaniem, akcesoriami i oprzyrządowaniem.

Development

Kompletna konstrukcja z jednego źródła

Zarządzanie pompami, akcesoriami, konstrukcją i projektem z jednego źródła: Obsługujemy każdy etap projektu – od planowania i konstrukcji, poprzez nadzór nad uruchomieniem, aż po późniejszą konserwację. Mamy 60 lat doświadczenia w branży. Możesz nam zaufać.


Specific standards

Zgodność z określonymi normami

Wszystkie nasze pompy o konstrukcji ramowej są projektowane zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi normami oraz przepisami. I oczywiście spełniają każde wymaganie indywidualnego klienta. Co więcej, uwzględniamy również specjalne przepisy regulujące konstrukcje ramowe oraz instalacje rurowe, takie jak powiązane specyfikacje spawania i testu akceptacji.


Facilities

Zakłady produkcyjne na całym świecie

Firma LEWA produkuje systemy w różnych lokalizacjach na całym świecie. W efekcie możemy dostarczać części zamienne i świadczyć usługi klientom w każdym zakątku świata. Gwarantuje to, że nasze pompy o konstrukcji ramowej są zawsze osiągalne – zapewniając ciągłą produkcję klienta. Gwarantujemy długą, nieprzerwaną eksploatację oraz ekonomiczną, szybką konserwację na miejscu instalacji.


Service

Znakomita obsługa przez całą dobę

Gdy nas potrzebujesz: Świadczone przez nas na całym świecie usługi nadzoru nad uruchomieniem i konsultingowe są dostępne przez 24 godziny przez cały tydzień. Będziesz mieć stały dostęp do wykwalifikowanej osoby do kontaktu, która zapewni Ci specjalistyczne doradztwo na każdy interesujący Cię temat.

Nagrania wideo na temat pomp LEWA o konstrukcji ramowej

Opcje

Optymalizacja wydajności

Specjalnie dla niektórych zastosowań, w przypadku których dostępna jest tylko mała moc elektryczna, zapewnimy pompy i silniki zoptymalizowane pod kątem wydajności.

Obliczenia projektowe konstrukcji ramowych

Oferujemy konstrukcje przystosowane do radzenia sobie z bardzo dużymi obciążeniami, co jest ważne dla konstrukcji ramowych, np. dla przeładunku na morzu.

Testowanie, akceptacja i inspekcje

Upewnij się, że wszystko działa: Firma LEWA oferuje liczne usługi, łącznie z fabrycznym testem akceptacji (FAT) w miejscu produkcji lub u klienta (SAT), NDT oraz PMI.

Standardowe i specjalne części

Firma LEWA oferuje standardowe i niestandardowe elementy do sterowania oraz regulacji. Możliwa jest integracja systemów sterowania procesami, w tym także wizualizacji procesu.

Nadzór nad uruchomieniem na całym świecie

Dzięki globalnej sieci serwisowej, wprowadzamy sprzęt do eksploatacji oraz zapewniamy serwis techniczny bezpośrednio w lokalizacji klienta - zarówno na lądzie, jak i na morzu.

Normy międzynarodowe

Firma LEWA ma certyfikat ISO 9001. Pompy, systemy i jednostki spełniają większość międzynarodowych norm, takich jak API, ASME, TÜV i wiele innych.

Konstrukcja kompaktowa

Tworzymy pompy o konstrukcji ramowej pozwalające zmniejszyć przestrzeń i wagę, jeśli konstrukcja ramowa musi być dostosowana do istniejącej instalacji, gdzie przestrzeń jest ograniczona lub maksymalna masa całkowita jest prawie osiągnięta.

Kompletna dokumentacja

W procesie dokumentacji bierzmy pod uwagę wymagania klientów i na żądanie dostarczamy protokoły badań, próbne wydruki, schematy wyjściowych charakterystyk oraz dokumenty rejestracyjne.

Konserwacja i obsługa

Bez względu na to, czy chodzi o konserwację, części zamienne czy naprawę - nasi technicy z serwisu są dobrze wyszkoleni i dostępni na całym świecie. Dlatego gwarantujemy szybką reakcje i sprawną pracę.

Dane techniczne

Nasze pompy o konstrukcji ramowej są przeznaczone do szeregu zastosowań. Dzięki bogatemu asortymentowi pomp, materiałów, napędów i instalacji rurowych możemy zapewnić maksymalną elastyczność.

API Standard

Pompy wykorzystane zgodnie z normami API

Pompy dozujące użyte w naszych pompach o konstrukcji ramowej są zgodne z normą API 675, a nasze pompy nurnikowe spełniają normy API 674. Każda z dwóch typów pomp jest dostępna w konfiguracji jedno- lub wielogłowicowej.


Variable flow rates and pressures

Regulowane natężenia przepływu i ciśnienia tłoczenia

Nasze pompy o konstrukcji ramowej są odpowiednie do natężeń przepływu do 180 m3/h. W przypadku pomp nurnikowych możesz uzyskać ciśnienie tłoczenia na poziomie do 3500 bar, w przypadku membranowych – do 1200 bar.


Różne materiały

Produkujemy pompy o konstrukcji ramowej z różnych materiałów, aby odpowiadały danemu typowi zastosowań. Materiały te obejmują stal nierdzewną różnego rodzaju, komponenty ze stali wysokostopowej i niklu, tworzywa sztuczne oraz specjalne materiały do określonych celów.

Różne typy napędów

Bez względu na źródło energii, jakie chcesz użyć do zasilenia pompy o konstrukcji ramowej, możemy zapewnić Ci odpowiedni do tego napęd. Możliwe są różne typy napędów – od elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych poprzez jednostki silników wysokoprężnych, aż po silniki zasilane energią słoneczną.

Elastyczne systemy instalacji rurowych

System instalacji rurowych pompy o konstrukcji ramowej musi zostać dokładnie dostosowany do określonego planowanego zastosowania systemu. Oferujemy systemy zgodnie z DIN/EN, normą dotyczącą wysokich ciśnień BASF (IG), armatur instalacji mleczarskich, ANSI, Ermeto, Graylock, Swagelok i normą dotyczącą linii z tworzyw sztucznych. I rzecz jasna dostosowujemy konstrukcję ramową do danego systemu instalacji rurowych klienta.

Pliki do pobrania

Osoba do kontaktu

  • Sales Office Poland
  • LEWA NIKKISO Austria GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce
  • +48 22 6358-204
  • info@lewa.pl

Znajdź odpowiednią serię produktów za pomocą nawigatora.

Pompy - Nawigator

Nie przegap żadnych nowości. Subskrybuj nasz newsletter.

Zarejestruj się