Pompy procesowe LEWA dla procesów i zastosowań wysokociśnieniowych

Najważniejsi klienci z każdej branży — od wydobycia ropy naftowej po produkcję środków farmaceutycznych — są zależni od pomp procesowych firmy LEWA, jeśli chodzi o systemy z procesami wysokociśnieniowymi lub o pompowanie dużych ilości. Używamy komponentów z naszych sprawdzonych systemów modułowych do konstruowania specjalnych pomp procesowych, które najlepiej zrealizują zadania w zakresie zastosowań naszych klientów.

LEWA triplex, LEWA ecoflow i pompy nurnikowe wyznaczają przemysłowe standardy w zakresie niezawodności, trwałości i wydajności energetycznej pomp wysokociśnieniowych.

LEWA ecoflow Processpump LDH

Membranowa pompa procesowa LEWA ecoflow®

Technologia: Hydraulicznie poruszana membranowa pompa procesowa w konstrukcji modułowej

Innowacyjna membranowa pompa procesowa ecoflow potwierdza swoją siłę w zastosowaniach wysokociśnieniowych w sektorze ropy naftowej i gazu, w rafineriach i w przemyśle petrochemicznym, jak również we wrażliwych obszarach branży farmaceutycznej, biotechnologicznej oraz w produkcji żywności i napojów.

Ropa naftowa i gaz ziemny - ikona Nawanianie gazu - ikona w kolorze szarym Rafinerie - ikona Petrochemia - ikona Chemia - ikona Tworzywa sztuczne - ikona w kolorze szarym Środki czyszczące - ikona Przemysł kosmetyczny - ikona w kolorze szarym Farmacja Żywność - ikona Energetyka - ikona Inne - ikona

Dane dotyczące wydajności
Wydajność 19 m³/h na głowicę pompy
Ciśnienie tłoczenia 1200 bar
LEWA triplex high pressure pump for process engineering

Membranowa pompa procesowa LEWA triplex®

Technologia: Hydraulicznie poruszana membranowa pompa procesowa w konstrukcji monoblokowej

Membranowa pompa procesowa LEWA triplex® to jedna z najbardziej kompaktowych na świecie pomp wysokociśnieniowych i może zostać zainstalowana w najwęższych przestrzeniach, gdy przestrzeń jest na wagę złota. Pakiet energetyczny potwierdził swoją siłę w licznych procesach wysokociśnieniowych realizowanych w różnych branżach.

Ropa naftowa i gaz ziemny - ikona Nawanianie gazu - ikona w kolorze szarym Rafinerie - ikona Petrochemia - ikona Chemia - ikona Tworzywa sztuczne - ikona w kolorze szarym Środki czyszczące - ikona Przemysł kosmetyczny - ikona Farmacja Żywność - ikona Energetyka - ikona Inne - ikona

Dane dotyczące wydajności
Wydajność 180 m³/h na pompę
Ciśnienie tłoczenia 1200 bar
LEWA Plungerpump

Wysokociśnieniowa pompa nurnikowa LEWA

Technologia: Pompy nurnikowe z konstrukcją monoblokową, ze zintegrowaną przekładnią

Wysokociśnieniowa pompa nurnikowa LEWA zgodnie z API 674 spełnia warunki zastosowań lądowych i morskich. Wymagania ograniczonej przestrzeni i wagi sprawiają, że wysokociśnieniowa pompa to idealny wybór, szczególnie w sektorze nafty i gazu, w rafineriach i w przemyśle petrochemicznym.

Ropa naftowa i gaz ziemny - ikona Nawanianie gazu - ikona w kolorze szarym Rafinerie - ikona Petrochemia - ikona Chemia - ikona w kolorze szarym Tworzywa sztuczne - ikona w kolorze szarym Środki czyszczące - ikona w kolorze szarym Przemysł kosmetyczny - ikona w kolorze szarym Farmacja - ikona w kolorze szarym Żywność - ikona w kolorze szarym Energetyka - ikona w kolorze szarym Inne - ikona

Dane dotyczące wydajności
Wydajność 209 m³/h na pompę
Ciśnienie tłoczenia 3500 bar