LEWA EcoPrime Chromatography System

System chromatografii LEWA EcoPrime®
(LPLC)

EcoPrime firmy LEWA to kompletny system chromatografii z jednego źródła. Wykorzystano w nim wiodące technologie pomp, takie jak LEWA intellidrive i membranowe pompy dozujące LEWA.

Nasz system chromatografii osiąga wydajność od 0,030 l/min do 60 l/min. Najszerszy zakres dynamicznej regulacji wynosi 1:150.

System chromatografii LEWA EcoPrime®
Łączone pionierskie technologie połączone dla wymagających zastosowań.

Połączyliśmy najnowocześniejsze technologie, aby stworzyć LEWA EcoPrime: Podstawę jednego z najbardziej zaawansowanych na świecie systemu chromatografii stanowi połączenie naszej wypróbowanej i przetestowanej membranowej pompy dozującej LEWA w wersji higienicznej z technologią intellidrive.

Używaj LEWA EcoPrime zarówno jako systemu rozcieńczania buforowego, jak i niezależnego systemu chromatografii. Dzięki minimalnej objętości zatrzymywanej cieczy i elastycznemu dostosowywaniu się do różnych zadań technologicznych EcoPrime jest systemem chromatografii, który zapewnia maksymalną efektywność procesów produkcyjnych i łatwą powtarzalność.

LEWA EcoPrime Chromatography System

Powody, dla których warto wybrać system chromatografii LEWA EcoPrime®

System chromatografii LEWA EcoPrime składa się z mechatronicznej jednostki napędowej, membranowych pomp dozujących w wykonaniu higienicznym i wszystkich dodatkowych programów użytkowych.

Complete plants

Kompletny system z wypróbowanymi i przetestowanymi pompami firmy LEWA

Począwszy od wyboru pomp, a skończywszy na komponentach systemu LEWA łączy w sobie specyficzne dla klienta rozwiązanie procesów chromatografii. Sercem systemu LEWA EcoPrime jest technologia pomp z głowicami pomp zgodnymi z EHEDG w wersji higienicznej, wielowarstwową membraną PTFE i systemem monitorowania membrany. Głowice pomp są oddzielone od komory przekładni, co zapobiega zanieczyszczeniu cieczy.


Accuracy

Niezrównana dokładność

Tym, co wyróżnia LEWA EcoPrime jest niezrównana dokładność tolerancji przepływu wynosząca 0,5%. Szybka stabilizacja przepływu pozwala na błyskawiczne wyrównanie słupa. Chromatografie z łatwością dają się powtórzyć dzięki stałemu ciśnieniu wstecznemu.


Pharma systems method of construction

Najnowocześniejsza konstrukcja spełniająca farmaceutyczne wymogi

Najnowocześniejsza technologia pomiarowa i elastyczność sprawiają, że system chromatografii EcoPrime spełnia wszystkie farmaceutyczne wymogi. Istnieje w niej możliwość pełnego odprowadzenia cieczy i czyszczenia CIP oraz SIP. Objętość zatrzymywanej cieczy została zredukowana dzięki zaawansowanej pułapce pęcherzykowej.


Przepływ w systemie niezależny od ciśnienia wlotowego

Ciśnienie wlotowe w zbiorniku lub przewodzie spustowym nie ma wpływu na przepływ w systemie.

Wysoki zakres dynamiczny

Wysoki zakres dynamiczny umożliwia zastosowanie wielu różnych kolumn chromatografii.

Długi czas eksploatacji

Dzięki niemal bezpulsacyjnym natężeniom przepływu, czas eksploatacji medium kolumn jest niezwykle długi.


Gradient liniowy

Gradient liniowy systemu chromatografii może być ustawiony na wartość z przedziału od 1 do 99%.

Doskonała kompatybilność

Nasz system może być dowolnie łączony ze wszystkimi systemami SCADA.

Zgodność z międzynarodowymi normami

Zgodność z GMP, począwszy od DQ, IQ/OQ, poprzez SAT i skończywszy na akceptacji końcowej, audyt dla zgodności ze specyfikacjami stosowanie do CFR 21, części 11 i możliwość śledzenia użytkownika oraz interwencji.

Opcje

Dokładnie dostosowane akcesoria

Zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły: Wszystkie akcesoria elektryczne i elektroniczne dla twojej membranowej pompy dozującej są doskonale dostosowane do indywidualnego produktu - od nadajnika do przemiennika częstotliwości.

Łatwe do czyszczenia

Szczególnie ważną zaletą dla przemysłu farmaceutycznego i spożywczego jest to, że nasze systemy mogą być szybko i łatwo czyszczone z użyciem chemicznych środków czyszczących lub gorącej pary wodnej.

Ekonomiczne rozwiązania

Zawsze dostarczamy ekonomiczne pompy, systemy i jednostki o zminimalizowanym zużyciu energii, wysokiej wydajności, niewielkich wymaganiach w zakresie konserwacji i długim czasie eksploatacji.

Minimalizacja bezproduktywnego czasu

Nasze systemy są niezwykle niezawodne, a wymagania w zakresie konserwacji są niewielkie. Dzięki temu klienci mogą uzyskać maksymalną produktywność i uniknąć kosztownych przestojów.

Badanie przez ekspertów i instytucje

Chętnie zapewniamy także wykresy wydajności i certyfikaty testów ciśnienia statycznego, oferowane także przez TÜV, Germanischer Lloyd, Lloyd R. S. lub inne instytucje.

Kompletna dokumentacja

W procesie dokumentacji bierzmy pod uwagę wymagania klientów i na żądanie dostarczamy protokoły badań, próbne wydruki, schematy wyjściowych charakterystyk oraz dokumenty rejestracyjne.

Testowanie, akceptacja i inspekcje

Upewnij się, że wszystko działa: Firma LEWA oferuje liczne usługi, łącznie z fabrycznym testem akceptacji (FAT) w miejscu produkcji lub u klienta (SAT), NDT oraz PMI.

Konfigurowalny kolektor frakcji

Kolektor frakcji naszego systemu chromatografii jest w pełni konfigurowalny i zapewnia elastyczność, dostosowanie do zastosowań.

Konserwacja i obsługa

Bez względu na to, czy chodzi o konserwację, części zamienne czy naprawę - nasi technicy z serwisu są dobrze wyszkoleni i dostępni na całym świecie. Dlatego gwarantujemy szybką reakcje i sprawną pracę.

Videos about LEWA EcoPrime Chromatographie

Dane techniczne

Systemy chromatografii LEWA EcoPrime są dostępne w szeregu modeli, w których różnią się minimalne i maksymalne natężenia przepływów.

System / Model   Pump range (L/min) Column ID range (cm)
EP LPLC 250 Minimum 0,02 5
  Maximum 2,40 20
EP LPLC 500 Minimum 0,06 8
  Maximum 9,0 30
EP LPLC 1000 Minimum 0,12 8
  Maximum 17 60
EP LPLC 2000 Minimum 0,22 10
  Maximum 33 80

Zastosowania

Typowe zastosowania systemu chromatografii LEWA EcoPrime obejmują oczyszczanie biofarmaceutyków, rozcieńczanie buforów i koncentratów, filtrowanie roztworów technologicznych, łagodnych stężeń półproduktów (biofarmaceutyków) i stężanie oraz oczyszczanie roztworów białek.

Pliki do pobrania

Osoba do kontaktu

  • Sales Office Poland
  • LEWA NIKKISO Austria GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce
  • +48 22 6358-204
  • info@lewa.pl

Znajdź odpowiednią serię produktów za pomocą nawigatora.

Pompy - Nawigator

Nie przegap żadnych nowości. Subskrybuj nasz newsletter.

Zarejestruj się